Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenie reklamy využívame súbory cookies. Nastavenie vlastných preferencií cookies môžete kedykoľvek upraviť odkazom v spodnej časti stránok.

Odmietnuť všetko môžete tu.


O nás
O nás

Sme firma s históriou siahajúcou až do roku 1996. Sme partia skutočných nadšencov do áut, pre ktorých je výsledok práce rovnako dôležitý, ako jej samotný priebeh. Radi premieňame bežná sériová autá na lepšie, individuálnejšie, výkonnejší, ovládateľnejší a tým pádom aj bezpečnejšie.

Dôležitá súčasť celkového dojmu z výkonu vozidla a zážitku z jazdy spočíva v spôsobe, ako sa ovláda. S Homologované produkty Eibach môžeme pokryť najvyššou nemeckou kvalitou väčšinu vozového parku. Náš sortiment má takmer 2300 položiek a pokrýva cez 16000 modelov automobilov. Eibach je nemecká rodinná firma založená v roku 1951. Eibach je popredný výrobca podvozkových komponentov celosvetového významu s obrovskými úspechmi s šampionátoch Formule 1, WRC, DTM, Nascar a ďalších. Naši inžinieri kladú veľký dôraz na komplexnosť všetkých ponúkaných produktov, vďaka čomu potom inštinktívne dobre fungujú na jednotlivých typoch vozidiel a zvýrazňujú tak ich prirodzenú charakteristiku.

Zákazník je pre nás partner, s ktorým vždy nájdeme spoločnú reč. Jedine tak dokážeme požiadavky na zmenu charakteru auta premeniť v tú najkrajšiu a najvernejší realitu. V partnerských certifikovaných montážnych centrách ponúkame odbornú montáž vrátane dôležitého správneho zamerania a nastavenie zbiehavosti náprav. Technici a mechanici prechádzajú pravidelnými školeniami, nezľakneme sa tak žiadne výzvy. Vlastné, viac ako dvadsaťročné skúsenosti v obore patrí medzi jednu z našich hlavných predností. Ako hlavný distribútor Eibach pre Českú republiku a Slovensko Vám môžeme ponúknuť tú najlepšiu zákaznícku podporu. Či už sa týka dostupnosti, aktuálnosti, odbornosti, znalosti, vývoja či prípadné reklamácie.

Legendárny podvozkové komponenty Eibach máme sami odskúšané a otestované v tých najťažších podmienkach. Vieme tak z vlastných skúseností, že Eibach patrí medzi to najlepšie, čo súčasný trh dokáže ponúknuť. Na nás, naše služby aj na ponúkané produkty sa môžete jednoducho vždy spoľahnúť. Poradíme, predáme, nainštalujeme a za odvedenú prácu ručíme.

 

Eibach - legendárny podvozkovej komponenty.Vyrobeno v Nemecku. Homologizácia TÜV. Záruka 5rokov